Hakkımızda

Yaklaşımlarımız

Eğlenceli ve öğrencilerin hızlanmalarını sağlayan çalışmalar üretmek ve eğitime katkı sağlamak.

Hikayemiz

Bu site 2012 yılında yayın hayatına başlamıştır. Uzun sürelik paylaşımlarımız sonrasında site yoğun ilgiyi karşılayamacak hale gelmiş ve yayın hayatına kısa bir ara verilmiştir. Daha sonra bu sitedeki çalışmalara benzer çalışmaların paylaşıldığı eglencelicalismalar.com sitesi kurulmuştur. Şimdi ogretmenincantasi.com ve eglencelicalismalar.com siteleri birbirinden farklı çalışmalarla hizmetinizdedir.

Ekibi Tanıyın

Bir sınıf öğretmeni ve onun yardımsever eşi. Sitede bulunan bütün çalışmalar kendimize aittir.

Yunus Külcü

  1. iyi günler, konya da bir ortaokulda bilgisayar öğretmeniyim. Bilgisayar sınıfım olmadığı için, sınıfta dersi zevkli hale nasıl getirebilirim diye sürekli arayış içerisindeyim. Çalışmalarınızı çok beğendim öncelikle tebrik ederim. Ellerinize ve emeğinize sağlık. Bir kaç tanesini indirdim. Hepsinin toplu olarak bulunduğu bir dosya var mıdır hocam ya, tek tek baya uzun sürdü indirmek 🙂 teşekkür ederim, iyi çalışmalar..

    1. İlginiz ve beğenileriniz için teşekkür ederim. Çalışmalara zaman içinde yenileri eklenmekte. Bu nedenle bütün çalışmaların topluca bulunduğu bir dosya yok. İyi çalışmalar diliyorum.

Bir cevap yazın