Hakkımızda

Yaklaşımlarımız

Eğlenceli ve öğrencilerin hızlanmalarını sağlayan çalışmalar üretmek ve eğitime katkı sağlamak. 

Hikayemiz

Bu site 2012 yılında yayın hayatına başlamıştır. Uzun sürelik paylaşımlarımız sonrasında site yoğun ilgiyi karşılayamacak hale gelmiş ve yayın hayatına kısa bir ara verilmiştir. Daha sonra bu sitedeki çalışmalara benzer çalışmaların paylaşıldığı eglencelicalismalar.com sitesi kurulmuştur. Şimdi ogretmenincantasi.com ve eglencelicalismalar.com siteleri birbirinden farklı çalışmalarla hizmetinizdedir.

Sitemizde çalışmalarının yayınlanmasına izin veren Mehmet Çağlar, Muammer Akkuş, Ali Yıldırım, Gülten Öztürk ve Mustafa Şeker öğretmenlerimize teşekkür ederim.

Yunus Külcü

5 comments

  1. iyi günler, konya da bir ortaokulda bilgisayar öğretmeniyim. Bilgisayar sınıfım olmadığı için, sınıfta dersi zevkli hale nasıl getirebilirim diye sürekli arayış içerisindeyim. Çalışmalarınızı çok beğendim öncelikle tebrik ederim. Ellerinize ve emeğinize sağlık. Bir kaç tanesini indirdim. Hepsinin toplu olarak bulunduğu bir dosya var mıdır hocam ya, tek tek baya uzun sürdü indirmek 🙂 teşekkür ederim, iyi çalışmalar..

    1. İlginiz ve beğenileriniz için teşekkür ederim. Çalışmalara zaman içinde yenileri eklenmekte. Bu nedenle bütün çalışmaların topluca bulunduğu bir dosya yok. İyi çalışmalar diliyorum.

  2. İYİ GÜNLER SİTENİZ ÇOK GÜZEL SINIF ÖĞRETMENLERİNİN DERS İÇİ İLGİLERİ ARTIRACAK EĞİTSEL ÇALIŞMALARA ETKİNLİKLERE ÇOK İHTİYACI VAR İLGİYLE TAKİP EDİYORUZ. KOLAY GELSİN 🙂

  3. Yunus Hocam etkinliklerinizi inceledim. Gerçekten çok eğlenceli ve kazanıma yönelik. Başarılarınızın devamını dilerim. Afyon’dan selamlar…

    1. Değerlendirmeniz için teşekkür ederim hocam. Değerlendirmeleriniz benim için çok değerli. Afyon’a selamlar…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir