3. Sınıf Günlük Ödevler 56


3.sınıf seviyesinde konu tekrarı ve pekiştirme amaçlı kullanılabilecek günlük ödev seti Mustafa öğretmenimiz tarafından hazırlanmıştır.

Günlük ödev seti, sık tekrarla unutmayı engellemeye yönelik şekilde hazırlanmıştır. Matematik ve Türkçe derslerine temel olacak bazı konulara günlük ödevlerin çoğunda yer verilmiştir. Bu şekilde tekrarlanan etkinlikler öğrenmeyi kalıcı hale getirecektir.

Not: Ödev seti arşiv niteliğindedir. Geçmiş yıllara ait olduğundan bazı derslerin konularında küçük farklılıklar olabilir. Aşağıda yer alan konu bilgisini incelemeniz faydalı olacaktır.

Çalışma sayfaları aşağıdaki etkinliklerden oluşmaktadır:

Toplama çıkarma çarpma bölme onluğa yuvarlama romen rakamı ile dört işlem geometrik cisme ait özellikler romen rakamı dört işlem verilen rakamlarla üç basamaklı büyük ve küçük sayı yazma çözümlenmiş sayı yazma sayı karşılaştırma çetele tablosunu şekil grafiğine dönüştürme doğru doğru parçası ışın cisimlerin üzerindeki açılar eksilen çıkan fark karışık sözcüklerle cümle yazma alfabetik sıralama yanlış yazılan sözcükler 5n1k kaynaştırma fen test dünyanın şekli ve katmanları duyu organları kuvvet-hareket ve maddeyi tanıyalım

3.Sınıf Günlük Ödev Çalışmaları 56 indir

Facebook Grubuna Katıl


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir